Bakkal programı

Bakkal Programı

   Ücretsiz bakkal programı indir 

Ücretsiz bakkal programı indir

 

 

  

   Pek çok işyerinde kullanılan Sahra Soft Market ve Stok Programı aynı zamanda halk arasında bakkal programı olarak da bilinmektedir. Muhasebe ve bilgisayar bilgisi olmadan kullanılabilecek bir program olan bu market ve stok programı hesap kayıtlarınızı düzenli bir şekilde tutmanızı ve bu hesapları sıkı bir şekilde takip etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda hızlı bir şekilde ürünlerinizin satışını ve stoklarınızın kaydını tutmanıza yardımcı olduğu için bu programı kullanmaktan keyif alacaksınız.


     Bu bakkal programı bir veresiye defteri gibi değerlendirebilir  bu sayede müşterilerin hesaplarını tutabilir ve müşteri programı olarak da kullanılabirirsiniz. Aynı zamanda toptancı hesapları tutabilmenize de imkân sağlayan  program hangi ürünleri hangi toptancıdan aldığınızı rahatlıkla görüntüleyebilmenize olanak sağlayacaktır.


     Söz konusu bakkal programı, barkodu olmayan ürünlere barkod numarası da vermektedir. Barkod programı olarakda kullanılan bu program sayesinde çıkartılan barkodları ürüne yapıştırmak da oldukça kolay olacaktır. Bu bakkal programı birden fazla satış ekranı açmanıza olanak sağlayacaktır. Söz konusu program sayesinde barkodlu teraziden çıkan barkodlar satış sayfasında okutulabilecek ve aynı zamanda ürünün kodu ve gramajı da rahatlıkla ayırt edilebilecektir. Satılan ürünlerin faturasını kesmek de bu bakkal programı sayesinde satış ekranından yapılabilmektedir. Yapılan her işlemin ayrıntılı raporunu almak için raporlar sayfasına bakmanız yeterli olacaktır. Genellikle günlük, haftalık, aylık ve yıllık karlar bu raporlar sayesinde rahatlıkla görüntülenebilecektir. Aynı zamanda bu raporlar kasanızda bulunan nakit akışını görüntülemenize de imkân sağlayacaktır. Ayrıca bakkal programının hızlı satışekranı sayesinde programınızı satış programı olarak da kullanabilirsiniz.

Bakkal programı indir full
     Söz konusu bakkal programı sınırsız kasiyer hesabı açmanızı ve kasiyerlerin yaptığı işlemleri de net bir şekilde görüntülemenize olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda bu stok ve market programının ajanda bölümü sayesinde randevularınızı düzenlemeniz, ödemelerinizi gün ve aylara göre yapmanız mümkün olacak ve sayım modülüyle sayım yapmanız, stoklarınızı karşılaştırmanız mümkün hale gelecektir.


      Merkez Bankası’ndan günlük döviz kurlarını çekmeniz ve görüntülemeniz söz konusu bakkal programı sayesinde mümkündür. Aynı zamanda barkod yazıcı yardımıyla barkodlarınızı kendinizin çıkarması da size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu bakkal programı barkod sistemi ile çalışan tüm sektörlerde ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle de pek çok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır.
 

 

NOT: Ücretsiz Bakkal programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Bakkal programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programlar İle İlgili Genel Makaleler