Basit market programı

Basit Market Programı

   Ücretsiz basit market programı indir 

Ücretsiz basit market programı indir

 

 

     İşyerinizde ürün satışlarını kontrol etmek ve stoklarınızın takibini sağlıklı bir şekilde yapmak için kullanabileceğiniz bir program olan Sahra Soft Market ve Stok Programı muhasebe bilgisi ya da bilgisayar bilgisi olmayan kişilerin rahatlıkla kullanabilecekleri türde bir programdır. Bu basit market programı sayesinde hem ürün satışınızı hem de stok kaydınızı rahatlıkla tutabilirsiniz. Basit market programı barkod destekli ve barkodlu terazi uyumlu bir programdır.


     Basit market programı aynı zamanda müşteri hesaplarını tutabileceğiniz ve veresiye defteri olarak da kullanabileceğiniz bir programdır. Bu nedenle müşteri progamı olarak da kullanabilirsinz. Toptancı hesaplarını bu program sayesinde rahatlıkla tutabilir ve ürün aldığınız toptancının kim olduğunu ve aldığınız ürün miktarını da net olarak görüntüleyebilirsiniz. Söz konusu basit market programı sayesinde barkodu olmayan ürünlere programdan otomatik olarak barkod numarası alabilecek ve bu sistem tarafından çıkarttığınız barkodu ürüne rahatlıkla yapıştırabileceksiniz. Söz konusu sistem pek çok farklı satış ekranı açmanızı sağlayacaktır. Barkodlu teraziden çıkan barkodlar satış sayfasında okutulabilecek, ürün kodu ve ürün gramajı böylelikle ayırt edilebilecektir. Söz konusu programınızı satış programı olarak da kullanabilirsiniz.


     Söz konusu basit market programı sayesinde satış ekranınızdan sattığınız tüm ürünlerin faturasını kesmek mümkün hale gelecek. Aynı zamanda bakkal programı olarak adlandırılan bu program sayesinde işlemlerinizin tümünün ayrıntılı raporunu alabilir ve raporlar sayfasında bu ayrıntılı raporlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda günlük, haftalık, aylık ve yıllık karlarınızı bu program üzerinden görüntülemeniz mümkün olacaktır.

Basit Market programı indir
     Kasanızdaki nakit akışı görüntülemek için de bu basit market programını kullanabilirsiniz. Söz konusu program sınırsız kasiyer hesabı açmanızı sağlayacak ve yaptığınız pek çok işlemin ayrıntılı bir şekilde raporlanmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda sayım modülü ile sayım yapmanızı kolaylaştıran bir program olan basit market programı sayesinde stoklarınızı karşılaştırmanız mümkün olacaktır.

 

     Market stok programının aynı zamanda ajanda bölümü vardır ve bu bölüm randevularınızı düzenlemenizi sağlayacaktır. Bunun yanında pek çok ödemeyi gün ve aylara bölerek ödemenize imkan tanıyacaktır. Bu basit market programı sayesinde barkodsuz olan ürünlerinizin satışını oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günlük döviz kurlarınızı da takip etmeniz bu program sayesinde oldukça kolay hale gelecektir.

 

NOT: Ücretsiz basit market programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Basit market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programlar İle İlgili Genel Makaleler