Basit stok programı

Basit Stok Programı

   Ücretsiz basit stok programı indir 

Ücretsiz basit stok programı indir

 

 

      Herhangi bir sektörde kullanılabilecek özelliklere sahip olan Sahra Soft Market ve Stok Programı yoğun muhasebe bilgisi ve aynı zamanda yoğun bilgisayar bilgisi gerektirmeyen oldukça basit bir stok programıdır. Bu stok ve market programı sayesinde hem hızlı bir şekilde ürün satışı gerçekleştirebilir hem de stok kaydı tutabilirsiniz. Barkod destekli ve barkod terazi uyumlu olan bu sistem müşteri hesaplarını tutmanızı sağlayacak ve aynı zamanda veresiye defteri olarak da kullanabileceğiniz bir müşteri programı olarak değerlendirilebilir.

 

     Basit stok programı olarak değerlendirilebilecek olan bu program toptancı hesaplarını da rahat bir şekilde tutmanıza olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda aldığınız ürünleri aldığınız toptancıyı bu Basit stok programı aracılığı ile görüntülemeniz mümkündür. Sistemde aynı zamanda barkodsuz ürünlere otomatik olarak barkod verilmektedir. Bu barkodlar program sayesinde çıkarılabilmekte ve pek çok ürüne yapıştırılabilmektedir.


     Söz konusu program oldukça fazla satış ekranı açmanıza olanak sağlayacaktır. Basit stok programı barkodlu olan ürünleri satış sayfasında okutmanızı sağlayacak ve ürünlerin hem kodunu hem de gramajını ayırt etmenize yardımcı olacaktır. Söz konusu programın satış ekranından pek çok şeyi kontrol edebilirsiniz. Sattığınız ürünlerin faturasını kesmek, aynı zamanda yapılan tüm işlemlerin ayrıntılı raporunu elde etmek mümkündür. Hızlı satış ekranı sayesinde satış programı olarak da kullanılabilir.

Basit market programı indir full
     Basit stok programı kasadaki nakit akışını kontrol etmenizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanında günlük, haftalık, aylık ya da yıllık kazançlarınızı görüntüleme imkânı elde edeceksiniz. Sayım modülü ile sayım yapabileceğiniz bu program sayesinde ürünlerinizi ve stoklarınızı karşılaştırma imkânı elde edeceksiniz. Basit stok programı ile sınırsız sayıda kasiyer hesabı açabilmeniz mümkün olduğundan dolayı bu işlemlerin hepsini oldukça ayrıntılı olarak görüntülemeniz mümkün olacaktır.


     Söz konusu basit stok programının ajanda bölümünde randevularınızı düzenlemeniz, ödemelerinizin gün ve aylara göre planlamasını yapmanız mümkün olacaktır. Yine söz konusu Basit stok programı ile barkod yazıcı yarımıyla barkodu olmayan ürünlerin hem etiketlenmesinde hem de bu ürünlerin satışa sunulmasında size yardımcı olacak ve bu özelliği sayesinde de programımızı barkod programı olarak kullanabileceksiniz.. Bu program satış işleminin daha da hızlanmasını sağlayacaktır. Pek çok şirketin ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirilmiş olan bu basit stok programı işlerinizi kolaylaştırdığı ve size daha sistematik bir çalışma imkanı sunduğu için oldukça kullanışlı bir sistem olacaktır.

 

NOT: Ücretsiz basit stok programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Basit stok programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programlar İle İlgili Genel Makaleler