Cari takip programı

Cari Takip Programı

   Ücretsiz cari takip programı indir 

Ücretsiz cari takip programı indir

 

      Genellikle hem çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmediği hem de muhasebe konusunda fazla deneyim istemediği için marketlerde ya da büfelerde çoğunlukla cari takip programı kullanılmaktadır. Bu programların oldukça basit bir ara yüzü vardır. Bu nedenle de çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyecek ve aynı zamanda barkod desteği sayesinde hem müşteri, hem stok hem de satış işlerini rahatlıkla yapabileceğiniz bir programdır. Bu müşteri programı sayesinde yaptığınız tüm işlemlerin detaylı bir şekilde raporunu alabilirsiniz.


     Cari takip programı müşterilerinize oldukça hızlı bir şekilde satış yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda işyerinizde hem hızlı olmanızı hem de yüksek performansta çalışmanızı sağlayacak olan bu program hem barkod desteği hem de elektronik terazi desteği sağlayacaktır. Böylelikle işlemleriniz oldukça hızlı bir şekilde yapılmış olacaktır.

Cari Takip programı indir
     Kasa defterinden kurtulmak ve müşterilerinizi alacak verecek ile ilgili bilgilerini anında öğrenmek için cari takip programını kullanmanız gerekecektir. Söz konusu program oldukça hızlı satış yapmanızı ve ürünleriniz ile ilgili bilgileri ayrıntılı olarak görüntüleyebilmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda müşterilerinize ilişkin bilgileri de bu cari takip programı sayesinde görüntüleme ve saklama şansı elde edeceksiniz. Ürünlerinizin cari takip programı ile stoklarını tutmanız ve bu bilgileri hemen görüntüleyebilmeniz mümkün olacaktır.


     Cari takip programı tüm işlemleri oldukça basite indirgemiştir. Bu nedenle yaşı kaç olursa olsun herkes bu cari hesap programı rahatlıkla kullanabilecektir. Hem küçük ve orta ölçekli olan işletmelerde hem de satış işlemi yapan işletmelerde söz konusu stok programı rahatlıkla kullanılabilir.


     Hangi toptancıdan ne zaman ürün aldığınızı ve bu ürün için ne zaman ödeme yapmanız gerektiğini cari takip programı sayesinde rahatlıkla takip etmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda randevularınızı da söz konusu bölümde mevcut olan ajanda sayesinde not edebilirsiniz. Bu şekilde cari takip programı sayesinde herhangi bir ödemeyi atlamanız söz konusu olmayacaktır.


     Marketinizde ya da büfenizde işlerinizi rahat yapabilmeniz ve söz konusu işleri yaparken pratik olmanız için geliştirilen bu market programı sayesinde mümkün olacaktır. Böylelikle işlerinizi daha sistematik bir şekilde yapmış olacaksınız. Bunun yanında ödemelerinizi de bu şekilde kesinlikle atlatmamış olacaksınız.
 

 

NOT: Ücretsiz cari takip programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Cari takip programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programlar İle İlgili Genel Makaleler