Market satış programı

Market Satış Programı

Ücretsiz market satış programı indir 

Ücretsiz market satış programı indir

 

 

     Market satış programı seri bir şekilde satışla uğraşan şirketlerin en büyük yardımcılarıdır. Market satış programın kullanılması şirkette yapılan alışverişlerin hesabının düzenli bir şekilde tutulmasını sağlar. Bu tür programların yararlı olabilmesi için sahip olması gereken özelliklerinden biri pratik ve basit olmasıdır. Hızlı işleyen bir yerde kullanılan market satış programın da bu hıza ayak uydurması gerekmektedir. Ayrıca kullanımı çok karışık olmamalıdır. Kasada duran görevlinin işini aksatmaması için olabildiğince az programla uğraşmalıdır.

 

     Bunların yanında market satış programın bazı farklı konularda da şirkete faydası olması gerekmektedir. Bunlara örnek stok hakkındaki bilgi olabilir. Kasadan geçen ürünün şirkette kalan stok miktarı hakkında bilgi vermesi şirketin faydasına olan bilgilerdendir. Böylece firma elinde kalan ürünün miktarının farkında olarak toptancılara ürün siparişi verir. Market satış programı, firmaya elinde az ürün kaldığını haber verdiği için hiçbir zaman satış halinde bulunan bir ürünün kalmama durumu yaşanmaz. Satış işiyle uğraşan firmaların normalde sattıkları bir ürüne yok demeleri müşteri kaybına sebep olabilir.

Market satış programı indir
     Ayrıca market satış programın bir çeşit veresiye defteri özelliği de göstermesi önemli bir konudur. Bazı firmalar veresiye satış yapmaktadırlar. Bu satışlarını daha güvenli olan programlarda tutmak firma için firmanın seçeceği market satış programında bu özellik de bulunmalıdır. Kişi firmanızdan yapacağı alışveriş sonucunda kasada ürünlerin çıkışını yapar ve ortaya çıkan borçlanma o kişi için özel açılan sayfaya işlenir. Ayrıca bu sayfada müşteri hakkında bazı bilgiler de bulunmaktadır. Adres telefon gibi bu bilgiler firmanın müşteriye ulaşması gereken bir durumda yardımcı olabilir. Market satış programı ayrıca firmanın kendi içinde bazı değerlendirmeler yapmasına yardımcı olabilir. Kayıtlardan doküman alma özelliği ile belirli tarihler arasında firmanın ne kadarlık satış yaptığı ya da belirli tarihlerde firmanın ne kadar para alımı yapıldığına ulaşılabilir.

 

NOT: Ücretsiz& market satış programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.