Müşteri takip rogramı

Müşteri Takip Programı

 Ücretsiz müşteri takip programı indir 

Ücretsiz müşteri takip programı indir

 

 

     İş yerlerinizde ürün alım satımlarınızda hesaplarınızın daha düzenli olması için bazı programlar kullanmak gerekiyor. Müşteri Programının sahip olduğu özellikler sizlerin yaptığınız alım satımlarda herhangi bir karışıklığa uğramamanız için önemlidir.Müşteri takip programında olması gerekli özelliklerden biri de müşteri kaydı yapabilmektir.

 

     Müşteri takip programı ile ürün sattığınız müşterileriniz hakkındaki bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ilk olarak hangi ürünü ne zaman aldığı gibi konular olabilir. Bu sayede teslim edilen ürünün daha sonraki sayım ve ya daha farklı konularda karışıklık çıkmaması için kontrolünde müşterinin sayfasına bakılabilir. Bu sayfalarda müşterinin adres ve iletişim bilgileri de yer almaktadır. Bu sayede de ürün teslim edilirken ya da daha sonra herhangi bir sebepten müşteri ile iletişime geçinilmek istendiğinde kolaylık sağlanır.

 Müşteri takip programı

     Müşteri takip programı müşterilerin hesap bilgilerini de kapsayabilir yani bir çeşit veresiye programı gibi de kullanılabilir. Firmanızdan alış veriş yapan kişiye öncelikle bir sayfa açılır. Daha sonra herhangi bir yeni ürün aldığında meydana gelen borçlanma bu sayfaya eklenir. Aynı şekilde müşteri ödeme yapacağı zaman bu sayfa açılıp bakılarak ödeme miktarı kontrol edilir. Bu sayede hem müşterilerle olan borç konuları düzenlenir hem de firma kendi içerisinde ekonomik olarak ne zamanlar ne kadarlık satış yaptıklarını kontrol edebilir. Müşteri takip programı belirli bir zaman aralığı seçilip o zaman aralığında hangi müşterinin ne kadar ödeme yaptığı tablo olarak görünebilir.

 

     Müşteri takip programı konusunda sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunacak kapasiteye sahip firmamız sizler için hizmet vermektedir. Ayrıca stok programı ve market programı gibi konularda da sizlere yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçin ve ihtiyacınız olan özelliklerde bir programı sizlere temin edelim.

 

NOT: Ücretsiz müşteri takip programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Müşteri takip programını içinde barındıran Stok programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.