Stok takibi programı

Stok Takibi Programı

Ücretsiz stok takibi programı indir 

Ücretsiz stok takibi programı indir

 

 

     Şirketlerin işleyişleri oldukça karışıktır. Bu karışıklığı rahatlatmak için insanların teknolojiden faydalanması zorunludur. Bir şirketin hesaplarında ve ya ürünlerinin stok durumları hakkındaki bilgiler o şirketin işleyiş düzenini dolayısıyla da başarısını etkiler. Bu nedenle şirketler bazı programlar kullanırlar. Stok takibi programı bu programlardan en önemli olanlarındandır.

 Stok takibi programı indir

     Bunun başlıca nedeni satış işiyle uğraşan bir firmanın stok takip programı ile ürünlerinin elinde kalan miktarları hakkında her zaman bilgisi olmalıdır. Bu sayede daha sonra müşterileri için satışı olan ürünlere yok ve ya kalmadı gibi cümleler kurmazlar. Stok takibi programı sayesinde kasadan geçen ürünlerin depodaki miktarları hakkında bilgi sahibi olunabilir. Ürünlerin alındığı toptancı ve ya dağıtım olarak adlandırılan firmalar şirketlere belirli zamanlarda gelirler. Genel olarak tek bir ürün dağıtımı yapan firmaların yanında birkaç ürün pazarlayan firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalarla ürün alımı için iletişim halinde olan şirketler satışını yaptığı siparişini elindeki miktara ve dağıtım şirketinin bir dahaki gelecek zamanına göre yaparlar. Stok takibi programı sayesinde şirketin bu önemli konuyu daha sağlam bir yolla takip etmesi mümkündür. Böylece satış halinde olan ürünün ellerinde kalan miktarı o ürün her satıldığında hesap ekranında görülür.

 

     Bu konu ayrıca üretim yapan firmalar için de önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz satış yapan firmalara sağlanan ürünlerin devamlı olarak üretilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu üretim esnasında dağıtıma hazır halde belirli miktarda ürün de bulundurulması gerekir. Bu kontrolü satış programı ile yapmak her zaman en garanti yoldur. Diğer yandan üretim için kullanılan maddeler de üretici firmalar için stok halinde bulundurulmalıdır. Bu işte de yine bir stok takip programı iş görür.

 

     Bu programın yanı sıra market programı ve müşteri programı gibi şirketler için önemli olan programlar firmamız tarafından sizlere sağlanmaktadır.

  

NOT: Ücretsiz stok takibi programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. stok takibi programı full sürümü için stok programını satın almanız gerekmektedir.