Stok takip programı

Stok Takip Programı

Ücretsiz stok takip programı indir 

Ücretsiz stok takip programı indir

 

 

     Şirketlerin bir stok takip programı ile işlerini düzenli bir şekilde yapabilme şansı vardır. Bu stok takip programın esas amacı şirketin sahip olduğu ve satışını yaptığı ürünlerin ellerinde bulunan miktarlarını takip etmektir. Bu sayede stoklarında azalan ürünlerden haberdar olup sipariş zamanı bu ürünlere öncelik verirler. Çünkü her ürünün sipariş zamanı aynı olmayabilir. Bunun nedeni ise şirkete gelen ürünlerin farklı firmalar ve dağıtım şirketlerinden gelmesi ve genelde bunların zamanlarının bağımsız olması nedeniyle farklı zamanlara gelmesidir. Yine de hangi ürünün ne zamanlarda ne kadar zaman aralıklarıyla geldiğini bilen şirket yetkilileri kullandıkları stok takip programından yardım alırlar.

   

     Stok takip programı en önemli özelliklerinden biri kolay anlaşılabilir olmasıdır. Aksi takdirde bu önemli konu aksayabilir ve bir şirketin başına gelebilecek en kötü durumlardan bir yani bir ürüne yok deme durumu ortaya çıkabilir. Bu durum bir firmanın müşterileri gözündeki genel duruşunu sarsabilecek nedenlerden biridir. Bu nedenle stok takip programını kullanabilmek çok önemli bir konudur. Bu konuda da stok takip programında olması gereken en önemli özellik söylenildiği gibi kolay anlaşılabilir olmasıdır.

  Stok takip programı indir

     Zaman konusunun özellikle iş hayatında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle şirket için kullanılacak stok takip programının zaman konusunda karşı tarafta yani zorlayıcı nitelikte değil yardımcı nitelikte olması gerekmektedir. Bunun için de bir satış programının pratikliği önemlidir. Bir stok takip programında da bu özelliğin mutlaka bulunması gerekmektedir.

 

      Stok programı ve market programı genelde iç içe aynı sektörde ve bazen aynı programda kullanılan programlardır. Bu stok takip programının kullanılacağı sektörlerde göz önünde bulundurulması gereken en önemli konu zamandır. Bu nedenle bu  stok takip programının pratikliği önemlidir. Firmamız da bu konunun bilincinde olarak sizlere en işinize yarayacak stok takip programını sağlayacağının garantisini vermektedir.

 

NOT: Ücretsiz stok takip programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. stok takip programı full sürümü için Stok programını satın almanız gerekmektedir.