Barkod programı

Barkod Programı

   Ücretsiz barkod programı indir 

Ücretsiz barkod programı indir

 

 

     Bir şirketin iyi bir şekilde işlemesi için yardımcı olan en önemli programlardan biri Barkod programıdır. Bu program sayesinde şirkette müşteriler tarafından yapılan alışverişler en hızlı ve doğru şekilde hesaplanır, ürün çıkışı doğru bir şekilde yapılır ve şirket için önemli olan konularda firmaya çeşitli bilgiler sunar.

 
    Yapışan alışveriş sonucu ödeme için kasaya gelen müşterilerin ürünleri barkodları yardımıyla hızlı bir şekilde yapılır. Barkod programı kullanıldığı için hesaplamada herhangi bir problemle karşılaşılmaz. Üstelik en önemli konulardan biri olan zaman da son derece iyi bir şekilde kullanılır. Ayrıca Barkod programının bu konuda yardım edebileceği bazı özellikleri de bulunabilir. Yeni gelen bir üründe ve ya bir şekilde barkodunda problem olan üründe barkod okuma sorundur. O nedenle barkod programının, barkod numarası verme ve kağıda yazdırma gibi özelliklerinin bulunması gerekmektedir. bu sayede yeni gelen ürünün barkod sorunu hemen çözülür ve satışında herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.

Barkod programı indir full
    Barkod programı aynı zamanda ürün çıkışlarının takibinde önemli yarar sağlar. Satılan ürünün depodaki miktarı hakkındaki bilgi direk olarak ekranda görünür. Buna göre de şirket toptancılardan yapacağı ürün alımının siparişini verir. Aksi takdirde normalde satışı olan bir ürünü yok demek zorunda kalabilir ki bu durum müşteri kaybetme riski olan bir durumdur. Şirkete mal dağıtımı yapan firmaların gelme tarihleri belirli periyotlarda olur. Barkod programı sayesinde bu zamanlarda ne kadar ürün alınacağı kaçırılmaz.

 

    Bunlar dışında Barkod programının sağlayacağı bazı bilgiler de firmanın işleyişine yardımcı olabilir. Satış toplamlarını istenilen dönemlerde ne kadar olduğunu görebilme bu özelliklerden biridir. Bu sayede firma hangi zaman aralığını isterse o zaman aralığında yapılan satış toplamı bilgilerine ulaşabilir. Bu da şirketin bazı işlemlerinde ve hesaplamalarında kullanılacak bir bilgidir.

 

 NOT: Ücretsiz barkod programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market programı full sürümü için barkod programını satın almanız gerekmektedir.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programlar İle İlgili Genel Makaleler