Ücretsiz stok programı indir 

Ücretsiz stok programı indir

 

Ürün Stok Programı Genel Özellikler


   
1- ÜRÜN GİRİŞİ :


- Stok programına daha önce kaydedilmemiş bir ürün ise ürünü stok programına tanıtabilirsiniz. Her ürün sade bir kez kaydedilir. Daha önce kaydedilmiş ürünün barkodu okutulunca ürürn bilgileri önünüze otomatik olarak çıkar. Size de yeni aldığınız ürünün miktarını yazmak kalır  Toptancıya Nakit ve Kredi Kartı ile ödediyseniz Toptancı Hesap Detayında sadece aldığınız ürün ve miktar ve adetleri görünecek Veresiye Seçmeniz halinde ürün miktarı ve detayı yanı sıra girdiğiniz ürünün alış fiyatı üzerinden toptancı hesabına borç kaydı olarak eklenecektir.

 


2- SATIŞ İŞLEMİ :


- Marketinizde bulunan ürünlerin barkodunu okutarak veya ürün adıyla arama yapmak suretiyle ürünleri alışveriş sepetine atılır. Ürünün satışını seri bir şekilde nakit, kredi kartı ile veya veresiye defteri olan müşterilerinize veresiye ve taksitli satış gerçekleştirebilir, para üstü hesaplamadan satışı gerçekleştirebilir, satış bilgi fişini yazdırabilir, yapılan tüm satışları raporlar bölümünden görebilirsiniz. Veresiye satışlarda  müşteri veresiye defterine eklediğinden müşteri veresiye defterine ekstradan işlemenize gerek yoktur.

 


3- MÜŞTERİ İADESİ :


- Stok programında Müşterinin iade ettiği ürünün satışını iptal edebilirsiniz.

 


4- MÜŞTERİ BİLGİLERİ :


- Stok programında müşterilerinizin her türlü bilgilerini kaydedebilir düzeltebilir veya silebilir. Müşteri takip edebilirsiniz.
- Müşterilerinize açık hesap açabilirsiniz.  
- Müşterilerinizin veresiye toplam borcu veya taksit toplamlarını görebilirsiniz.Taksidi gecikmiş müşterilerinizi taksit geciktirme gününe göre listeleyebilirsiniz.
- Stok programında bütün müşterilerinizin borç toplamı ve taksit toplamlarını görüntüleyebilirsiniz.
               
a) VERESİYE DEFTERİ : Stok programında İstediğiniz tarih veya tarihleri arası tüm ödeme ve alışverişlerini görebilir, tarih ve saat belirtilmiş olarak borç ve alışveriş detaylarını Excel listesine aktarabilir ayrıca yazdırabilirsiniz. Veresiye defterine müşteriden aldığınız taksiti veya ödemeyi kaydedebilirsiniz. Kalan borcunu veya taksitini görebilirsiniz. Stok programı ayrıca Veresiye Programı olarak da kullanılabilir.

 

5- STOKLAR :


- Stok programında stoklarınızda kayıtlı ürünlerin barkod numarasını, alış fiyatını, satış fiyatını,  mevcut stok miktarını ve belirlediğiniz kritik stok miktarını görüntüleyebilirsiniz.
- Stok programında stoklarınızda kayıtlı ürünlerinizi ürün adı veya borkod numarası ile arama yapabilir, stoklarınıza yeni ürünü ekleyebilirsiniz.
- Stoklarınıza kayıtlı ürünün bilgilerini değiştirebilir, alış ve satış fiyatlarını yeniden düzenleyebilir veya ürünü silebilirsiniz.
- Stok programında marketinizde kritik stokun altına düşen ürünlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede marketinize alınması gereken ürünleri değerlendirebilirsiniz.
- Marketinizdeki ürünlerin toplamının alış ve satış fiyatından görüntüleyebilirsiniz.
- Marketinizdeki ürünlerin sayımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

6- RAPORLAR :


- Stok market programında Ürün satış, ürün alış ve ürün iade ve diğer tüm detayları raporlarını tarih arlıklarına göre sıralayabilirsiniz

 


7- KASA :


- Stok programında marketinizde gelir gider akışını tarih aralıklarına göre izleyebilirsiniz.
- Stok programı otomatik olarak gelir-gider akşını sağlamaktadır. (nakit satışlarda kasaya gelir, toptancıya ödeme yapıldığında kasaya gider kaydeder v.b.)
- Stok market programında  otomatik gelir-gider akşının dışında kalan gelir veya giderlerinizi manüel olarak girebilirsiniz.

 


8- TOPTANCILAR :


- Stok programında toptancılarınızın her türlü bilgilerini kaydedebilirsiniz.
- Sisteminize kaydettiğiniz toptancılara ne kadar borcunuz olduğunu görebilir ve toptancıya ödeme yapabilirsiniz.
- Kaydettiğiniz toptancılarınızın bilgilerini değiştirebilirsiniz.
- Kayıtlı toptancılarınızın bilgilerini silebilirsiniz.
- Kayıtlı toptancılarınızın tüm bilgilerini görüntüleyebilirsiniz
- Stok market programında marketinizde bulunan ürünlerin toptancıya iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 


9- PERSONELLER :


- Stok programında marketinizde çalışan personellerinizin bilgilerini kaydedebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
- Personellerinizi kaydederken stok programı nda görüntülenmesini ve kullanmasını istediğiniz sayfalara yetki verebilir veya yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.
- Personelleriniz kendi ismiyle oturum açtığı takdirde,stok programında yaptığı işlemleri (ürün girişi, satış işlemi, iade işlemi v.b.) görüntüleyebilirsiniz.

 


10- ŞİFRE :


- Stok programında İşletme sahibi veya eklediğiniz personellerin şifresini değiştirebilirsiniz. Bu sayede her bir personel kendi adı ve şifresiyle oturum açacak yetkisi dâhilinde program sayfalarını kullanabilecektir.

 


11- AJANDA :

 

- Stok programında ajandanıza her türlü bilgilerinizi kaydedebilir, kaydettiğiniz bilgileri tam liste halinde veya hafta arlıklarına göre görüntüleyebilirsiniz.
- Ajandanıza istediğiniz her türlü not bilgisi kaydedebilirsiniz.
- Ajandanıza ödeme bilgisi ekleyebilir, eklediğiniz ödeme bilgilerini gün, hafta, ve tam liste olarak görüntüleyebilir, gün içinde toplam ödeme tutarlarını görebilirsiniz.
- Stok programı ajandanıza kaydettiğiniz bilgilerinizi, programınız açık olduğu taktirde ve saati geldiğinde kaydettiğiniz not veya ödeme bilgisi hakkında size uyarı bilgisi verecektir.

 


13-ÖNEMLİ SİTELER


- Stok programından  Facebook, Google, Youtube, Yahoo, Tiwitter, Hotmail, Gmail ve Mynet gibi önemli sitelere giriş yapabilirsiniz.

 


13-GAZETELER


- Stok programından bütün ulusal gazetelerin web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

 


15- DÖVİZ KURLARI :


- Stok programında T.C. Merkez Bankasından günlük döviz kurlarını alarak görüntüleyebilirsiniz.

 


16- HESAP MAKİNESİ :


- Stok programında işletim sisteminize ait hesap makinesini ihtiyaç duyduğunuz takdirde kullanabilirsiniz.

 

NOT: Ücretsiz stok programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Stok programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.