Stok programları

Stok Programları

   Ücretsiz stok programları indir 

Ücretsiz stok programı indir

 

 

   Gelişen teknoloji ile birlikte işletme sahipleri çok daha rahat bir şekilde ticari alanlarda ilerleyebilmektedir. Çünkü işlemler çok daha basit bir şekilde yapılabilmektedir. Kuşkusuz geliştirilen ticari stok programların bu konudaki etkisi oldukça fazladır. Bu programlar sayesinde satış ve alış işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu sayede zamandan da kazanç elde edilmektedir. Ticari alanlarda sıkça kullanılan stok programları bir işletmenin kesinlikle ihtiyaç duyduğu bir programdır. Bu program sayesinde stoklara gelen ve giden malların raporları takip edilebilmektedir. Bu kesinlikle ticaret yapan bir firmanın ihtiyaç duyduğu bir servistir. Bu servisi kullanarak işletmenizi çok daha iyi yerlere getirmenizde mümkün hale gelmiştir.

Stok programları indir
   Genel olarak stok programları bir işletmedeki stoklar ile ilgili tüm bilgileri içerisinde tutmaktadır. Stoklara gelen malların sayısı, fiyatları, nereden geldikleri ve nereye gidecekleri gibi bilgileri içerisinde tutmaktadır. Bu sayede işletme sahibi hata yapmadan her ürünü rahatlıkla kontrol edebilmektedir. Bu tarz özellikleri ile bu programlar oldukça kullanışlıdır. Programın bir diğer dikkat çeken özelliği ise kullanımının çok basit olmasıdır. Yani her işletme sahibi bu programı kullanabilmektedir. Ayrıca bu program sayesinde stoklarınızda yapılan her işlem size rapor olarak iletilmektedir. Zaten bir işletme sahibinin de işletmesinde istediği en önemli servislerden biriside budur. Çünkü işletme sahibi stoklarında olan her türlü işlemden haber almak ister. Bu programda bu isteğini oldukça iyi bir şekilde yerine getirebilmektedir.


   Stok programları neredeyse tüm ticari sektörlere hitap edebilmektedir. Bu yüzdende herkes rahatlıkla bu programı kendi firmasında kullanabilmektedir. Bu programlar ile stok tanımları, stok grubu tanımları, ölçü birimi tanımları, depo tanımları, bölüm tanımları, cari hesap tanımları, stoklara yapılan giriş ve çıkışların tanımları gibi daha pek çok ticari işlem tanımları yapılabilmektedir. Ayrıca bu programlar sayesinde barkod desteği, stok giriş ve çıkış fişi desteği, giriş ve çıkış irsaliye desteği, yedekleme desteği gibi ek özelliklere sahip olmakta mümkündür. Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde bu tarz programlar ticari firmaların gelişmesinde oldukça etkili olmaktadır. Kaliteli ve gelişen tüm ticari firmalarda zaten bu programları kullanmaktadır.
 

NOT: Ücretsiz Stok programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Stok programları full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.