Depo stok programı

Depo Stok Programı

Ücretsiz depo stok programı indir 

Ücretsiz depo stok programı indir

 

 

 

     Satım sektöründe çalışan firmalar satışını yaptıkları ürünleri toptancı ve ya dağıtımcı olarak adlandırılan şirketlerden temin ederler. Bu şirketler firmanıza düzenli aralıklarla uğrayıp ürün teslimi yaparlar. Firmanızın satışını yaptığı bu ürünlerin toptancıdan alınacak diğer tarihe kadar yetmesi konusunda dikkatli olması gerekmektedir. Aksi halde ürün diğer alım zamanına kadar yetişmeyip müşterilere kalmadı olarak söylenebilir ki bu firmanız için kötü bir imaj verir. Bu nedenle ürünlerinizin depodaki durumlarını dikkatli takip etmeniz gerekmektedir.

 

 Depo stok programı indir

      Şirketler bu takip konularında çeşitli programlardan yararlanarak herhangi bir karışıklıkla karşılaşmamak isterler. Depo stok programı bu programlardan biridir.  Depo stok programı sayesinde şirket ellerinde bulunan ürünler hakkında devamlı düzenli bir bilgiye sahip olur. Çeşitli market programı  konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız sahip olduğu tecrübe ile sizlere bu konularda yardımcı olmak için çalışmaktadır. Satış alanında çalışan firmaların kullandığı  depo stok programı, ürünün satılması durumunda kasadan geçerken ekranda bazı bilgiler görülebilir. Depoda bulunan stok miktarı da bu bilgilerden biridir. Bu sayede satışı yapılan ürünün kasadan geçmesi sırasında depodaki durumu çalışanlara bilgi halinde sunulur. Her ne kadar program da olsa bunu takip eden insandır. Yani programın verdiği bilgileri anlayıp dikkate almak insanın elindedir. Bu nedenle de depo stok programından bazı özelliklerin beklenmesi gerekir. Basitlik bu özelliklerin başında gelir. Şirketlerin kayıtlarını tutup şirketleri iyi yerlere getirmek için tasarlanan depo stok programın karmaşık olması ters etki yaratabilir. Bu konunun bilincinde olan firmamız sizlere sağlanacak depo stok programın basit ve pratik kullanışlı olması konusuna önem vermektedir.  Sizde firmanıza depo stok takip programı kurmayı düşündüğünüzde işinde iyi olan birileriyle mutlaka iletişime geçin. Firmamız bu konularda size en depo stok programını hizmetinize sunmaktadır.

 

NOT: Ücretsiz depo stok programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Depo stok programını içinde barındıran Market stok programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.