Market programı

Market Programı

Ücretsiz depo programı indir 

Ücretsiz Market programı indir

 

 

 

 

 

1-    Hızlı Satış Modülü

Market programızın satış sayfasında marketinizde bulunan ürünlerin barkodunu okutarak alışveriş sepetine ürünleri ekleyebilir ve sepete eklenecek ürünler bittikten sonra satışı onaylayabilirsiniz. Satış onaylamayı nakit satış, kredi kartı ile satış, müşteriye satış ve çek ile satış şeklinde onaylabilirsiniz. Bu sayede raporlarda yaptığınız satışları detayını alabilrsiniz.

 

2-    Cari Hesap Modülü

Müşterilerinizi kaydedebilir ve veresiye hesaplarınızı tutabilirsiniz. Dilerseniz satış sayfasında, satışı tamamladıktan sonra yapılan satışı müşteri sayfasına direkt borç olarak gönderebilirsiniz. Müşterinizin hesap detayında hem müşterilerinizin borçlarını hem de aldığı ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

 

3-     Toptancı Modülü

Toptancılarınızı kaydedebilir ve toptancı hesaplarınızı tutabilirsiniz. Dilerseniz ürün girişi sayfasından stoklara ürün eklerken, aynı zamanda stoklaranıza ekleyeceğiniz ürünü toptancınızın hesabına borç olarak ekleyebilirsiniz. Toptancı hesaplarınızın detayına girdiğinizde hem o toptancıdan aldığınız ürünleri hem de o toptancıya olan borcunuzu detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

4-    Stok Modülü

Market programımız ile stok takibini rahatlıkla yapabilir ve Marketinizde bulunan ürünlerin alış ve satış fiyatı üzerinden değerlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

5-    Fatura Modülü

Satış sayfasında sattığını ürünlerin faturasını market programından kesebilirsiniz.

 

6-    Rapor Modülü

Market programında yaptığınız bütün işlemlerin raporlarını günlük, aylık ve yıllık olarak alabilir ve karlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

7-    Kasa Modülü

Marketinizin nakit akışını günlük, aylık ve yıllık olarak alabilirsiniz.

 

8-    Kasiyer Modülü

Marketinzde çalışan personellere istediğiniz kadar kasiyer hesabı açabilirsiniz. Bu sayede personelleriniz performansını değerlendirebilir ve kasa hesabını eksiksiz ve hatasız bir şekilde alabilirsiniz.

 

   

 Market Programı Nedir Ne İşe Yarar

 

     Market programı kullanımı yönünden bazı özellikler gerektirmesi gerekir. Bunların başında kullanım kolaylığı gelir. Programın kullanım amacı göz önüne alındığında çok karışık olmaması beklenir. Bunun yanı sıra bu programı kullanacakların da şirketlerdeki konumu göz önüne alınırsa çok kalifiye elemanlar olmayacağından programın basitliği önemlidir. Market programının bilgisayar bilgisi bile gerektirmeyecek basitlikte olması şirket için aranan bir özelliktir.

 

     Market programında aranan diğer önemli özellik de programın pratikliğidir. Kullanılan sektörün gerektirdiği üzere iş hıza dayanan bir sektördür. Bu hıza uygun pratiklikte de bir Market programı kullanmak her şirketin isteyeceği özelliklerden biridir.

 Market programı indir

     Açık hesap çalışma marketlerin hesap tutmada zorlandığı bir durumdur. Bu nedenle kullanılacak Market programı müşterilerin, ürünleri geçerken hesaplarının karışmaması konusunda da fayda sağlamalıdır. Bir müşterinin aldığı ürünleri programdan geçtikten sonra sizlere yardımcı olacak bir takım bilgiler sunan program sizin için en iyisidir. Bu bilgilerin arasına hangi müşterinize ne kadar satış yaptığınız ve alacak tutarınız ya da ürün aldığınız toptancılarınıza olan borçlarınız, iş yaptığınız tüm alıcı ve satıcıların bakiyeleri girer. Kullandığınız market programıMüşteri programı, Veresiye programı, Cari hesap programı ve satış programı olarak da kullanabilirsiniz.

 

     Daha önce de bahsettiğimiz gibi hız önemli bir konudur. Bu nedenle kullanılan market programında barkod sisteminin bulunması zorunludur. Bu sayede müşteriler tarafından alınan ürünler en kısa zamanda kayıtları hesaba geçer ve sizin için önemli olan zamandan büyük ölçüde kar etmenizi sağlar. Ayrıca bu hızlı işlemin oluşmasına yardımcı diğer bir etken de barkodlu terazidir.  Bu sayede de şirketiniz zaman kaybı yaşamadan işlemlerini gerçekleştirme şansı elde edecektir.

 

     Ayrıca stok programı da bu sektör için önemli konulardan biridir. Devamlı satış halinde olan şirketlerin stoklarını daha garantili bir yol olan satış programı üzerinden takibi ilerde şirketin üründe sıkıntı yaşamamasını sağlayacaktır.

 

NOT: Ücretsiz market programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Market programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.