Giyim programı

Giyim Programı

   Ücretsiz giyim programı indir 

Ücretsiz giyim programı indir

 

 

     Yoğun bir işyerinde gerekli olan şeylerden biri olan market stok programı işlerinizin daha hızlı olmasını ve sizin daha sistemli çalışmanızı sağlayacaktır. Sahra Soft Market Stok Programı bu alanda geliştirilen programlar arasında en iyilerinden biridir. Muhasebe ve bilgisayar bilginiz olmadan bile rahatlıkla kullanabileceğiniz giyim programı sayesinde hem ürün satışı hızlanacak hem de stok takibi yapılacaktır.


     Giyim programı herhangi bir giyim mağazasında bulunan pek çok ürünün kaydını tutacak ve aynı zamanda stoklardaki ürünlerin ne kadar olduğu konusundaki bilgileri ekranda görmenizi sağlayacaktır. Bunların yanında Giyim programı  toptancılarınızın kayıtlarını da tutacak oldukça basit ve anlaşılır bir programdır. Bu nedenle de pek çok kişinin rahatça öğreneceği şekilde tasarlanmıştır.


     Aynı zamanda barkod destekli ve barkod terazi uyumlu olan giyim programı müşteri hesaplarını sistematik bir şekilde tutmanızı kolaylaştıracaktır. B
u nedenle programınızı müşteri programı olarak da kullanabilirsiniz. Veresiye defteri olarak da kullanılabilecek giyim ve mağaza programı sayesinde toptancı hesaplarını rahatlıkla tutmanıza imkân sağlayacaktır. Ürünleri aldığınız toptancının kim olduğunu ve ona ne zaman ödeme yapmanız gerektiğini gün, ay, hafta ve yıllar bazında değerlendirebilme imkânınız olacak.

Giyim programı indir
     Söz konusu giyim programı aynı zamanda barkodu olmayan ürünlere otomatik olarak barkod numarası verecektir. Bu sayede ürünlere barkod yapıştırabileceksiniz.  Aynı zamanda bu barkodları sistemde rahatlıkla okutabilecek, ürünün hem kodunu hem de gramajını ayırt edebileceksiniz. Birden fazla satış ekranı açabildiğiniz için pek çok işlemi bir arada görme imkânınız da artmış olacaktır. Satış programı olarak da kullanılan bu program ile Sattığınız ürünlerin hem faturasını rahatlıkla kesebilecek hem de satılan tüm ürünleri satış ekranından görmeniz mümkün olacaktır. Yaptığınız tüm işlemlerin raporunu ayrıntılı olarak görmek için raporlar sayfasına girmeniz gerekecektir.

 

     Giyim programı size aynı zamanda hem haftalık, aylık hem de yıllık karlarınızı görüntüleme imkânı sunacaktır. Aynı zamanda kasanızdaki nakit akışını rahatlıkla görüntüleyebilecek olmanız sizi bu programı daha çok kullanmaya itecektir. Söz konusu bu mağaza programı sınırsız kasiyer hesabı açmanızı sağlayacağı gibi kasiyeriniz tarafından yapılan pek çok işlemi ayrıntıları ile görüntüleme imkânınız da olacaktır. Söz konusu giyim programı sayesinde döviz kurları ile ilgili bilgi alabileceksiniz. Sahra Soft Market Stok Programı size sistematiklik sunacaktır. 
 

NOT: Ücretsiz giyim programı indir seçeneğini kullanabilmek için yukarıdaki şimdi indir butonuna basın. Giyim programı full sürümü için programı satın almanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programlar İle İlgili Genel Makaleler